logo

Herne Hill 40

9th February 2020

Start Schedule

Any necessary event updates will be posted on Twitter and the ATTA Facebook page
Start list changes will be posted here.

If there is a reserves list it will be shown at the bottom.
ATTA members (*) have priority filling start list vacancies.

Schedule
1 Phil Gyford 7:30:45 80-89M 20km
2 Sally Churchill 7:31:30 40-49F 20km
3 Sash Taylor 7:32:15 40-49F 20km
4 Neil McDougall 7:33:00 HC M  
5 Darren Wright 7:33:45 50-59M  
6 Anna Lee Martinovich 7:34:30 30-39F  
7 Peter Allen 7:35:15 HC M  
8 Colin McCaughey 7:36:00 50-59M  
9 Daniel Sonnabend 7:36:45 HC M  
10 Steff Van Amerongen 7:37:30 40-49F  
11 David Nangle 7:38:15 70-79M  
12 Fred Cottier 7:39:00 80-89M 20km
13 Alex Cairnduff 7:39:45 60-69M  
14 Travis George 7:40:30 40-49M  
15 Richard Williams 7:41:15 HC M  
16 Ian Turner 7:42:00 50-59M  
17 Luba Kovalenko 7:42:45 50-59F  
18 Andrew White 7:43:30 50-59M  
19 Lorraine MacLennan 7:44:15 50-59F  
20 Kerina Puttman 7:45:00 50-59F  
21 Rick Churchill 7:45:45 60-69M  
22 Nancy Warnock 7:46:30 60-69F  
23 Alison Ramm 7:47:15 40-49F  
24 Gregor McNab 7:48:00 50-59M  
25 Floora De Wit 7:48:45 30-39F  
26 Matthew Connan 7:49:30 JM  
27 Romney Phillips 7:50:15 50-59M  
28 Joe Battaglia 7:51:00 50-59M  
29 John Ferguson 7:51:45 60-69M 20km
30 Michael Claffey 7:52:30 30-39M  
31 Stuart Gee 7:53:15 60-69M  
32 Sabine Bird 7:54:00 30-39F  
33 Kirsty Turner 7:54:45 30-39F  
34 Gary Ewen 7:55:30 50-59M  
35 Steven McKiernan 7:56:15 50-59M  
36 Emily Loughnan 7:57:00 30-39F  
37 Belinda McKay 7:57:45 40-49F  
38 David Equid 7:58:30 60-69M  
39 Deb Kempe 7:59:15 60-69F  
40 Paul Van Der Walt 8:00:00 60-69M  
41 Mark Berry 8:00:45 40-49M  
42 Peter Neuzerling 8:01:30 50-59M  
43 James Arnott 8:02:15 40-49M  
44 Adam Scott 8:03:00 50-59M 20km
45 Glenn Sparidaans 8:03:45 30-39M  
46 Josh Reinsma 8:04:30 18-29M 20km
47 Wanda Jansen Van Vuuren 8:05:15 18-29F  
48 Alison Smith 8:06:00 50-59F 20km
49 Steve Oates 8:06:45 30-39M  
50 Michael Moohan 8:07:30 50-59M  
51 Brett Amos 8:08:15 40-49M  
52 Stuart Murray 8:09:00 40-49M  
53 Toby Richards 8:09:45 40-49M  
54 Andrew Candy 8:10:30 50-59M  
55 Vern Merchant 8:11:15 50-59M  
56 Matt Snell 8:12:00 40-49M  
57 James Knipe 8:12:45 30-39M  
58 Andrew Highfield 8:13:30 50-59M  
59 Adrian Berthelsen 8:14:15 40-49M  
60 Mark Davey 8:15:00 40-49M  
61 John Sonego 8:15:45 40-49M  
62 Jacob Heitz 8:16:30 60-69M  
63 Phillip Deisel 8:17:15 50-59M  
64 Lyndon Greeshaw 8:18:00 30-39M  
65 Joseph Grasso 8:18:45 60-69M  
66 Kim Van Amerongen 8:19:30 40-49M  
67 Colin Rose 8:20:15 50-59M  
68 Mark Taylor 8:21:00 40-49M  
69 Chris Roberts 8:21:45 50-59M  
70 David Thompson 8:22:30 18-29M  
71 Robert Hurst 8:23:15 40-49M  
72 Dean Shipp 8:24:00 40-49M  
73 Chris Glasby 8:24:45 50-59M 20km
74 Anna Heitz 8:25:30 50-59F  
75   8:26:15 M  
76 Max Piirto 8:27:00 18-29M  
77 David Sofield 8:27:45 50-59M 20km
78 Mark Lommers 8:28:30 30-39M  
79 Matt Burton 8:29:15 30-39M  
80 Anthony Trovato 8:30:00 40-49M  
81 Col Tierney 8:30:45 50-59M  
82 Paul Borrett 8:31:30 50-59M  
83 Stu Helm 8:32:15 30-39M  
84 Francis Curro 8:33:00 18-29M  
85 Paul Prottey 8:33:45 40-49M  
86 Jason Walsh 8:34:30 40-49M  
87 Matthew Tognini 8:35:15 40-49M  
88 Peter Lundberg 8:36:00 40-49M  
89   8:36:45    
90 Malcolm Miller 8:37:30 50-59M  
91 Matheos Venetis 8:38:15 40-49M  
Date Posted:February 8, 2020 18:15